Spotkania z alpakami

Spotkanie z alpakami trwa godzinę, podczas którego opowiadamy o ich zwyczajach i charakterach. W trakcie spotkania każdy z uczestników będzie mógł pogłaskać i nakarmić marchewką czy zrobić zdjęcie (a nawet film). Zapraszamy na spotkania z naszymi Alpakami.

Aktualnie gości przyjmujemy w dni powszednie od 15 do 18, w weekendy od 10.00 do 18.00. Wymagane jest uprzednie zarezerwowania poprzez Facebook lub telefonicznie.

spotkanie1
spacer_szajowka

Spacery z alpakami

Spacer połączony ze spotkaniem trwa do 2 godzin. Zaczynamy od krótkiego instruktarzu jak trzymać uwiąz (smycz) i jak prowadzić alpakę. Następnie uczestnicy spotkania wyprowadzają alpakę z zagrody i udają się na trasę pieszej wycieczki.

Dziennie organizujemy maksymalnie dwa spacery. Wszystkie spacery umawiamy indywidualnie (telefonicznie).

Ognisko & grill

Myślisz o niestandardowym spotkaniu ze znajomymi lub rodziną? Masz dość nudnych restauracji, hoteli i spotkań na działce? Czas pomyśleć o czymś niestandardowym!

Wybierz się na grill (lub ognisko) z alpakami. Do twojej dyspozycji mamy przygotowane palenisko lub grill – napoje i przekąski zabierasz ze sobą.
szajowka_grill_ognisko
szajowka_urodziny

Eventy zamkniete

Jeśli potrzebujesz mieć prywatność na naszym szajówkowym pastwisku i chcielibyście mieć wyłączność w kontakcie z naszymi alpakami – wybierzcie event zamknięty. Wówczas i Ty i Twoi goście (do 25 osób) możecie się cieszyć spokojem, naturą i widokiem naszych roześmianych alpak.
Możecie skorzystać z własnego cateringu, muzyki, a nawet oświetlenia. Przez kilka godzin Szajówka jest Wasza 🙂