Front page

Poznaj alpaki z bliska!

Gwarantujemy, że się zakochasz…

Kim jest Alpaka wg. nas?

Alpaki, to miluśkie zwierzęta stadne, które do prawidłowego rozwoju potrzebują przedstawicieli stworzeń dwunożnych, potocznie nazywanych “człowieki“. Alpaki wykorzystują je w celu podziwiania, głaskania i dokarmiania marchewką.

Czym jest alpaka wg. Wikipedii?

Południowoamerykański, trawożerny ssak parzystokopytny z rodziny wielbłądowatych. Zwierzę udomowione, hodowane dla wełny, przypomina nieco lamę, ale jest od niej mniejsza i z budowy ciała bardziej podobna do owcy.

Polecam wszystkim wypad do Szajówki i spędzenie czasu z kudłatymi alpaczkami ☺️♥️ przemili właściciele, którzy widać, że prowadzą gospodarstwo z pasją! Na pewno zajrzymy jeszcze nie raz.
Kasia R.
Zamość
Na co dzień przebywam w mieście, wyjazd do Szajówki to najlepszy spędzony czas na aktywny wypoczynek! Alpaczki są bardzo przyjazne i zabawny 🙂 już niedługo ponownie wybieramy się tam z rodzinką na integrację przy ognisku z Alpakami.
Agnieszka T.
Lublin
Wspaniałe miejsce, miła właścicielka. Alpaki cudownie, słodkie, dają się głaskać i karmić z rączki, spokojne, czyściutkie. Dziecko było zachwycone podobnie jak my. Na pewno jeszcze wrócimy.
Natalia K.
Rzeszów